CITIZEN

CITIZEN je najväčší výrobca hodiniek na svete a jeho ročná produkcia sa počíta v niekoľko miliónov kusov. Hodinkové strojčeky používa rada výrobcov zvučných mien. CITIZEN ako prvý použil pre pohon hodiniek ekologicky absolútne čisté zdroje – svetlo, pohyb, teplo ľudského tela – a týchto technológií sa naďalej drží. Hodinky CITIZEN vsádza na tradíciu, kvalitu a inováciu. Vlajkovou loďou sú modely so systémom pohonu Eco-Drive, ktorý neustále technologicky vyvíja a ktorý nemá nakonkurenčnom trhu obdobu. Ako inovačný líder vo svete slávil a doteraz slávi úspech aj s kolekciou Stiletto. Najtenšie hodinky na svete poháňané svetlom nepotrebujú výmenu batérie a ich hrúbka sa pohybuje okolo 4 mm! Svetové prvenstvo si tiež drží sa stále najpopulárnejšími hodinkami kolekcie Radiocontrolled – prvé hodinky na svete riadené rádiovým signálom, ktoré dokázali v celokovovom puzdre ukryť anténny prijímač.

FESTINA

Festina drží krok s aktuálnymi dizajnérskými trendmi. Pri výrobe hodiniek využíva najnovšie technologické inovácie. Dnes sa jej doménou stávajú hlavne moderné hodinky so športovým designom, avšak každoročne prináša nové kolekcie aj v duchu klasiky či sviežich trendov. Dlhoročná švajčiarska hodinárska tradícia a španielska podnikavosť dopomohli vytvoriť modernú a dynamickú značku. Hodinkám Festina darovali svoju dôveru milovníci hodiniek už vo viac ako 65-tich krajinách sveta. Festina bola od roku 1998 do roku 2015 oficiálnou časomierou najznámejších cyklistických pretekov Tour de France.

CANDINO

Hodinky značky Candino sú zárukou švajčiarskej kvality a moderného prevedenia. Dizajn kráča v tých istých šľapajach ako mechanika, takže sa pekne dopĺňajú a obhajujú svoj prívlastok “Swiss Made”. Pánske hodinky sú prezlečení elegáni, ktorí majú radi osvedčenú klasiku. Ušľachtilá koža prevažuje nad oceľovými remienkami. Pozor, Candino verí, že páni majú na výber viac farieb ako len čiernu alebo sivú. Remienky preto nájdeme tiež v žiarivých modrých tónoch alebo rôznych hnedých odtieňoch. V rámci parametrov pánskych hodiniek Candino spomenieme najmä vodotesnosť, chronograf, luminiscenčné ručičky, tachymeter a stopky. Kto by bol povedal, že na pohľad slušné hodinky v sebe skrývajú takúto výbavu, však? U mladších pánov sa obľube teší najmä kolekcia Candino Chrono Quattro, ktorá sa z elegantného rámca vymyká a uteká skôr k športovej elegancii. Nenápadným, no dizajn dotvárajúcim prvkom je preštepovanie remienkov, ktoré sa nesie v inej farbe ako samotný remienok. Ak máte radi kov a mohutnejšie hodinky, očarí vás edícia Candino Cuadro Chrono, ktorá experimentuje s hranatými ciferníkmi.

LOTUS

Značka hodiniek Lotus sa zrodila v Španielsku v roku 1980 ako sen Miguela Rodrigueza o vlastnej značke hodiniek. Keďže jeho prvé kúsky mali úchvatný vzhľad a veľmi prijateľné ceny, rozchytali sa medzi zákazníkmi ako teplé rožky. Hodinky Lotus v dámskej alebo v pánskej kolekcii sa za rok predajú v miliónových nákladoch. Hodinková klasika, moderné prevedenie Dnes sa dá povedať, že prakticky každý tretí Španiel nosí hodinky Lotus. V krajine sa ich každoročne predá cez milión kusov. Lotus sa zaradili pod filozofiu skupiny Festina Group a vyrábajú elegantné edície, športové edície, ale aj edície extravagantné. Hodinky si kupujú najmä mladí ľudia, ktorí si potrpia na vzhľad tak, ako na funkcionalitu hodiniek. Zároveň sa značka charakterizuje ako brand pre tých, ktorí chcú mať všetko nové, čo na trhu vyjde. Hodinky Lotus nájdete aj vo verzii pre menšie slečny. Lotus zároveň dizajnuje a predáva futuristické série hodiniek alebo hodinky pre milovníkov krikľavých či metalických farieb. Jednoducho povedané, všetko o čom ste si mysleli, že sa v hodinkách nedá vymyslieť, Lotus vymyslel a vyrobil.

CASIO

Hodinky CASIO prezentujú japonskú značku, ktorá vznikla už v roku 1946 v Tokiu. Casio preslávila najmä ako prvá produkcia elektronických kalkulačiek, ktorú zahájili už v 70. rokoch minulého storočia. Ďalším veľkým úspechom bola výroba quartz hodiniek. Stúpajúca obľuba u technicky založených spotrebiteľov, ktorá bola dôsledkom inovácií vo funkčnej výbave, v ktorých sú hodinky CASIO priekopníkom aj dnes. Výškomer, barometer, synchronizácia času s atómovými hodinami alebo solárne napájanie Tough Solar sú iba niektorými z množstva funkcií, ktorými modely CASIO disponujú. K ďalším špecialitám hodiniek CASIO patrí zvýšená odolnosť, vlastnosť typická hlavne pre rady G-Shock a Baby-G. Odolnosť voči nárazom, preťaženiu a magnetickým poliam robí z hodiniek CASIO G-Shock, prvýkrát uvedených v roku 1983, ideálne prístroje do extrémnych podmienok. Rovnako ako prítomnosť kompasu a teplomera pasuje modely Pro Trek za neoceniteľných pomocníkov každého turistu. Nekompromisná kombinácia funkcií s elegantným vzhľadom je výsadou línie Edifice.

FOSSIL

Značka FOSSIL bola založená v roku 1984 a medzi jej hlavné produkty patria fashion hodinky s retro štýlom. FOSSIL ponúka moderné a kvalitné hodinky pre všetkých. V jej kolekciách nájdete hodinky od klasických až po veľmi odvážne modely.

TOMMY HILFIGER

Už viac ako 20 rokov prináša Tommy Hilfiger klasické, cool, americké kolekcie pre svojich prívržencov po celom svete. Jeho dizajn je stvárnením starodávnej klasiky v novom sviežom podaní, ktorý obľubujú všetky vekové kategórie. Pod vedením Hilfigera a nasledovaním jeho vízie sa stala Tommy Hilfiger jednou z mála celosvetovo uznávaných značiek, ktorá ponúka široké spektrum produktov od oblečenia po doplnky.

DKNY

DKNY je moderná spoločnosť založená v roku 1984 v meste New York. Jej zakladateľkou je Donna Karan, ktorá je aj hlavnou dizajnérkou. Hodinky DKNY sú štýlové módne hodinky, ktoré spĺňajú požiadavky moderného aktívneho človeka. Do portfólia značky DKNY patria aj parfémy, oblečenie a šperky.

POLICE

VYSTÚP Z RADU A BUĎ ORIGINÁLNY!!! Značka založená v roku 1983. Značka pre toho, kto chce byť originálny! Daruj osobitý šperk, nechaj sa obdarovať jedinečnými hodinkami alebo sa obdaruj sám. Vyvolaj vlny šoku, ktoré sa ponesú davom a donúť ho,nech si šušká, keď sa objavíš! Jedinečný štýl POLICE nenechá nikoho chladným. Sám si určuješ podmienky, sám si riadiš čas, sám sa sekundu po sekunde nepozorovane vzďaľuješ šedému stereotypu a konvencii. Stáva sa z Teba mestský dravec, ktorý presne vie, čo chce. Nikto iný k tomu nemá čo povedať. Si len TY a POLICE!

ESPRIT

Hodinky značky Esprit majú povesť inovatívnej značky určenej predovšetkým mladým ľuďom, ktorý sledujú aktuálne módne trendy. Hodinky Esprit symbolizujú zábavu, mladistvosť a sviežosť. Značka Esprit je jasne dominantná a definuje módne trendy vo svojej kategórií.

LEN-NOX

Hodinky Len-nox sú stvárnením elegancie a kvality v rozumnej cene. Nachádzame medzi nimi pomerne širokú škálu modelov ako pánskych, tak i dámskych. Značka Len-nox je pomerne mladou značkou kopírujúcou dopyt na svetovom trhu. Každý si tu môže nájsť tie hodinky, ktoré splnia jeho požiadavky – máme tu elegantné modely pre pánov i dámy, modely športové, hodinky odolné do prírody i hodinky so skvelou vodotesnosťou na kúpanie. Hodinky dominujú kvalitnými titanovými púzdrami a náramkami, rovnako tak ušľachtilou nerezovou oceľou. V hodinkách Len-nox sa používajú kvalitné strojčeky Myiota Citizen s dlhou životnosťou, pomerne slušnou presnosťou (+- 10 sekúnd za mesiac) a možnosťou prípadnej opravy a bezproblémového rozobratia a vyčistenia s postupom času.

JVD

Ak hľadáte výbornú kvalitu za skvelú cenu, tak potom je tu pre Vás práve značka JVD, ktorá spĺňa tieto kritériá. Hodinárska značka JVD bola založená v r.1994 Čechách a za roky fungovania jej kvalitu preveril čas. V skutočne širokej škále modelov nachádzame napríklad titanové hodinky, oceľové modely so zafírovými sklami za skvelé ceny. Značka JVD ide cestou slušnej kvality za naozaj prijateľnú cenu.

SECCO

Najširší výber hodiniek pre deti. Digitálne, analógové, so svetlom, vodotesné, so stopkami, alebo len pekné s ručičkami na farebných remienkoch pre najmenšie detičky.

Daniel Klein

Značka Daniel Klein je relatívne mladá, od doby svojho založenia v roku 1998 toho stihla dosť. Značka sa riadi heslom “móda pre každého” – vyrábajú vkusné a cenovo dostupné modely inšpirované najnovšími trendmi. Hodinky Daniel Klein ocenia všetky dámy, ktoré chcú byť šik a hľadajú módné hodinky za rozumnú cenu. Páni, ktorí túžia po nadčasovom modele klasických hodiniek, si taktiež prídu na svoje. ČI už vyberáte dámske, alebo pánske hodinky Daniel Klein, vždy máte istotu skvelého pomeru cena/výkon.

Bentime

Značka Bentime sa na trhu hodiniek objavila v roku 1998. Kolekcia zahrňuje široký sortiment náramkových hodiniek v klasickom, elegantnom, extravagantnom a športovom štýle. Za dobu svojho pôsobenia oslovila široké spektrum zákazníkov, predovšetkým vďaka vkusným kolekciám. Je to značka, ktorá sleduje módne trendy, aktívne reaguje novými modelmi a jej obsiahla kolekcia hodiniek si získala stále miesto na trhu. Hlavným cieľom firmy je, aby hodinky Bentime boli dostupné všetkým, preto sa za značkou skrývajú kvalitné produkty za prijateľné ceny.

Q&Q

História Q&Q Japonské hodinky Q&Q boli prvýkrát predstavené na svetových trhoch v októbri 1976. V roku 1999 Q&Q dosiahli predaj 20 miliónov kusov a sú dnes jedným z najväčších predajcov značkových hodiniek na svete. Q&Q hodinky sú svetovou jednotkou v predaji kvalitných hodiniek a hodín za prístupnú cenu širokej populácii. Pre rozšírenie sortimentu začala japonská spoločnosť vyrábať digitálne hodinky a predstavili nové rôzne typy hodiniek na svetové trhy. Q&Q je už teraz jedným z najväčších značiek v oblasti predaja analógových Quartz hodiniek a ďalším cieľom je dosiahnuť rovnakú pozíciu aj v predaji digitálnych hodiniek. Q&Q sú najrozšírenejšími a najkvalitnejšími hodinkami v cenovo dostupnom segmente značkových hodiniek. Značka Q&Q je súčasťou Citizen Watch Group a preto je zaručená dokonalosť vyhotovenia a výber kvalitných materiálov pre jednotlivé modely.

RHYTHM

RHYTHM stolové hodiny – doplnok do Vašej domácnosti.

SWAROVSKI ELEMENTS

SWAROVSKI ELEMENTS označuje šperky obsahujúce krištály (rôzneho tvaru) vyrobené v dielni firmy Swarovski AG patentovanou technológiou.